Facebook
Twitter
Google+
Pinterest
Linkedin

Де зупинитися по дорозі в Болгарію. Це питання хвилює всіх, хто їде в Болгарію на своїй машині. Адже шлях довгий, виснажливий, тому нічліг просто необхідний. Ми зробили для вас добірку найкращих готелів по дорозі в Болгарію з України. Тепер забронювати готелі на шляху до Болгарії Вам буде легше і швидше)) Всього три простих кроки: 1Выберите зі списку у статті потрібне місто і готель по своєму бюджету. 2. Натисніть на назву посилання, перейдіть на сторінку готелю. 3. Забронюйте.

Ця стаття стане в нагоді Вам для всіх варіантів маршруту в Болгарію через Одесу.

Підбірка транзитних готелів по дорозі в Болгарію – це доповнення до нашої основної статті:

===На машині в Болгарію. Вибираємо оптимальний маршрут Україна – Болгарія

Ми бронюємо готелі у дорозі заздалегідь на сайті букінг. Робимо це перед поїздкою. Це зручно, економить час, гроші і нерви. На сайтах бронювання готелів є відгуки, тому знайти хороший варіант для ночівлі просто і швидко. Адже Не Треба втомлений з дороги шукати вільні номери в готелях по дорозі, витрачати на це час. При цьому не факт, що готель буде хороша і по бюджету. Можна, звичайно, бронювати готель у дорозі і через інтернет, використовуючи Wi-Fi на найближчій заправці. Але і в цьому випадку доводиться наспіх обирати вже з того, що є в найближчих придорожніх готелях.

За якими критеріями ми підбираємо транзитні готелі.

На відміну від готелю Болгарії для відпочинку на морі вимоги до транзитного готелю по дорозі мінімальні. У ньому повинна бути безкоштовна парковка, безкоштовний Wi-Fi, чисті затишні кімнати, зручні ліжка, хороший сервіс. Чудово, коли є ранній ситний сніданок. Ми вибирали тільки перевірені готелі з хорошими відгуками побували у них гостей. Зробили добірку готелів також на різний бюджет: вгорі списку дорогі, внизу – дешеві бюджетні готелі.