Facebook
Twitter
Google+
Pinterest
Linkedin

Рим – популярний туристичний місто. Тому в будь-який час року мандрівники стикаються з величезними чергами в знамениті музеї Риму. А так не хочеться витрачати час на очікування і побачити якомога більше пам’яток “вічного міста”. Кілька років тому з-за черг ми не встигли піднятися на купол Собору Святого Петра, відвідати музеї Ватикану. Але зараз для туристів є можливість уникнути черг. Ділимося секретом. Як потрапити без черги в музеї Ватикану, Собор Святого Петра і Колізей.

Рекомендуємо також прочитати:

= Путівник: Рим за три дні. Що подивитися: пам’ятки, маршрути, готелі, транспорт, їжа, шопінг, відгуки, фото. Як потрапити у Колізей і музеї Ватикану без черги.

Як пройти в Музеї Ватикану без черги.

Відповідь проста! У цьому допоможе онлайн – бронювання квитків на офіційному сайті музеїв Ватикану, на цій сторінці . Тут багато пропозицій самих різних турів у Ватикан.

Щоб не стояти в довжелезній черзі, за онлайн – бронювання квитка в Музеї Ватикану потрібно буде доплатити 4 євро понад вартості квитка.

Ціна на відвідування Музеїв Ватикану і Сікстинської капели для одного дорослого 16 євро + 4 євро за бронювання, тобто всього 20 євро. Пільгова ціна для дітей від 6 до 18 років та студентів до 25 років ( студентського квитка міжнародного зразка) = 8 + 4 євро за онлайн – бронювання, тобто всього 12 євро. За бажанням можна взяти аудіогід дорослий – 7 євро ; дитячий (6-12 років) – 5 євро.

Як купити квитки в музеї Ватикану і Сикстинську капелу:

  • Купуйте квиток заздалегідь. Це можна зробити за 60 днів до відвідування музеїв.
  • Виберіть тур, який Вам хотілося б відвідати.

  • на наступній сторінці виберіть дату і час відвідування.
  • далі – виберіть квитки ( дорослий/ дитячий, з аудіогідом/без)

  • Заповніть коротку анкету та Впишіть всіх людей, хто планує разом з Вами пройти в музеї,
  • Оплачуєте за допомогою кредитної картки і відразу після цього отримуєте на свій email ваучер з QR – кодом.

В моєму прикладі – купівля квитків на сім’ю з 4-х осіб: 2 дорослих і 2 дітей. Прлная вартість вийшла 64 євро.

  • Вхід в музеї за ваучерами, отриманими електронною поштою.

За одну годину !! до запланованого часу заходьте праворуч від основної черги і головного входу, пред’являєте роздрукований ваучер( можна також показати Ваш QR – код на планшеті або телефоні, головне, щоб добре читався код) і посвідчення особи. Після сканування коду Вам вручають стандартний квиток в музеї Ватикану. Заходьте без черги.

Як потрапити в Собор Святого Петра без черги.

Вхід в Собор Святого Петра безкоштовний. (Платний – музей всередині Собору і підйом на купол). Але при цьому, щоб потрапити в Собор Святого Петра, потрібно в будь-який час року відстояти довгу чергу. Вона “в’ється” навколо площі Святого Петра. Рухається швидко, але при такій великій кількості людей, відстояти доведеться мінімум дві години. Але і тут є можливість пройти без черги. Є платна послуга – “Відвідування Собору Святого Петра без черги”. Вартість економії Вашого часу – від 15 євро. В ціну входить аудіогід. Придбати таку послугу можна через інтернет на цьому сайті.

Booking.com

Як пройти в Колізей без черги

Чергу в Колізей також можна красиво обійти і не витрачати на неї свій дорогоцінний час. Як?

Перший спосіб – за 2 євро: Сюди також можна купити квиток через інтернет на сайті Колізею. На сайті доплата за бронювання складає 2 євро понад основної вартості квитка.

Другий спосіб без додаткових фінансових витрат, по ціні квитків. Ми в Колізей без черги потрапили саме так.

Вся справа в тому, що на пагорб Палатин, Римські форуми і Колізей продаються єдині квитки.

Колізей

Пагорб Палатин

Римські форуми

Вартість для дорослого – 12 євро. Квиток діє 2 дні і по ньому відвідати всі ці пам’ятки можна тільки по одному разу. У касах Колізею найбільша черга. Тому краще цей єдиний квиток купити в касах Палатіна або касах Римських форумів. Там черги практично відсутні.

Ми купували єдині квитки в касі пагорба Палатино і починали свою прогулянку по старожитностей Риму з цього пагорба. Перед нами в касах пагорба Палатино було всього 5 !!! осіб. ( в той час, коли черга в Колізей налічувала близько сотні туристів).

  • Каси пагорба Палатин знайти просто: проходите через Арку Костянтина на площі Колізею, йдете по вулиці Via di San Gregorio за вказівниками Monte Palatino.

  • Каси Римських форумів знаходяться на вул. Via Sacra і на вул. Largo Romolo e Remo.

Екскурсії по Риму.

Замовити індивідуальну екскурсію по Риму і околицями з місцевим гідом можна тут:

Про маршрутах самостійних прогулянок по Риму і корисних радах читайте в нашому авторське путівнику по Риму.

=== Путівник: Рим за три дні. Що подивитися: пам’ятки, маршрути, готелі, транспорт, їжа, шопінг, відгуки, фото. Як потрапити у Колізей і музеї Ватикану без черги.

Де зупинитися в Римі. Для Вас ми приготували “шпаргалку” по готелям:

=== 17 найкращих готелів в центрі Риму. В якому районі зупинитися.

До речі, готелі та апартаменти в подорожах ми бронюємо на цьому сайті:

Booking.com

Яскравих Вам вражень від прогулянок по “вічному місту” Риму!