Facebook
Twitter
Google+
Pinterest
Linkedin

Де відпочити в Карпатах. Який замок України називали “Галицьким Версалем”. Що ми дізналися про привида в Підгорецькому замку. Ми розповімо в цій статті про нашому літньому відпочинку в Славському, його дивовижною природою, місцевому колориті і стародавніх легендах. По дорозі заїдемо в Підгорецький замок – колись розкішний королівський палац. Його стіни зберігають містичну таємницю. Кажуть, тут вже двісті років з’являється привид Білої Пані.

Настав час для завершального етапу нашої європейської автомобільної поїздки.Днем раніше ми відпочивали на відомому угорському термальному курорті:

= Місто-курорт Егер: термальні купальні, вино, пам’ятки. Угорщина. На машині по Європі.Частина 6

Зміст:

Відпочинок в Карпатах. Славське:

  • як дістатися до Славського
  • легенди Славського і околиць
  • де зупинитися в Славському: готелі та садиби
  • наш відгук про відпочинок у Славську

Містичний Підгорецький замок.

Ми повертаємося))). Дорога додому може бути така: від пункту А в пункт Б((( А може бути насичена яскравими враженнями та новими відкриттями))).

Маршрут на два дні такий: Егер – перехід КПП Лужанка – Берегово – Славське нічліг – Львів – с. Підгірці із замком – Київ – Богуслав.

У цій поїздці ми поставили рекорд з проходження кордону, правда при поверненні назад в Україну))). За 20 хвилин пройшли угорську та українську митниці на КПП Лужанка, поруч з Берегово. Хоча черга з машин у бік Угорщини, як і раніше, була великою. (ми простояли до початку подорожі 1,5 години).

Проїхали Берегово, Мукачево. Про них ми детально писали в 1-й частині звіту про подорож. Читайте тут:

= Україна: Сколе, замок Паланок, Берегово. На машині по Європі. Звіт про поїздку — частина 1.

Відпочинок в Карпатах. Славське.

На ночівлю в цей раз ми вирішили зупинитися в Карпатах. Адже відпочинок в горах, навіть нетривалий, чудово відновлює сили і наповнює життєвою енергією. Для цього обрали селище Славське. Знаходиться всього в 25 км від основної траси Київ-Чоп, в 130 км від Львова. Поворот на нього – всього в кількох кілометрах від Сколе.